ай стига спахте
3K 2K
#1 DIV_PITEL_ преди седмица - '213.240.206.xxx
отговори
'като ви гледам на стената пълни айляци само де е дидона сигурно я засипал снега...и Дарка със сенки под очите не е бита,недоспало е момичето...другите сте абсолютни аборигени на тя стена

само малкото дупе ,ама и то се разцицорело не е дете вече'

Последна промяна на поста преди седмица
Просто недоумявам как човек има всичко в къщи и търси на майка си путката на вън (rofl)
77K 31K
#2 Dariyaa преди седмица - 212.25.63.xxx
отговори
недоспала съм вярно е, имах работа нощес
Дария не би чукала никога чужд мъж, но с удоволствие би се наслаждавала да гледа как много мъже агонизират, желаейки я "Този, който те обича, дори отрова да е го глътни. Този, който не те обича, дори мед да е го забрави." Руми
3K 2K
#3 DIV_PITEL_ преди седмица - 213.240.206.xxx
отговори
що не спиш
Просто недоумявам как човек има всичко в къщи и търси на майка си путката на вън (rofl)
4K 1K
#4 CORRADO_CATANI преди седмица - 89.253.149.xxx
отговори
спи ни са ве кво да правим
THE UNDERTAKER
77K 31K
#5 Dariyaa преди седмица - 212.25.63.xxx
отговори
Радвам се на снега, като се е стиснало да вали, трупа ли трупа.
Дария не би чукала никога чужд мъж, но с удоволствие би се наслаждавала да гледа как много мъже агонизират, желаейки я "Този, който те обича, дори отрова да е го глътни. Този, който не те обича, дори мед да е го забрави." Руми
8K 12K
#6 terry98 преди седмица - 88.87.18.xxx
отговори
Ейй,една жена да каже ,че е имала работа нощес.У мойте нощи се безработица.
77K 31K
#7 Dariyaa преди седмица - 212.25.63.xxx
отговори
Аз си глезя мъжа бе, по всички възможни начини
7K 6K
#8 maimun_ преди седмица - 85.187.252.xxx
отговори
Ся видях, че и аз съм от аборигените на стената
Не му вървеше с жените. Девствеността си загуби на 30. При втория брак....................................................... "Дърт мъж върви повече от дърта жена" (Петрова)
3K 2K
#9 DIV_PITEL_ преди седмица - 213.240.206.xxx
отговори
В отговор на #5 (Dariyaa)
виж коментара
някой на хубавата зима му викат бедствено положение ...чудно е на вън наистина
7K 6K
#10 maimun_ преди седмица - 85.187.252.xxx
отговори
В отговор на #7 (Dariyaa)
виж коментара
Завиждам му ... малко
Не му вървеше с жените. Девствеността си загуби на 30. При втория брак....................................................... "Дърт мъж върви повече от дърта жена" (Петрова)

12 3 4 5 ... 29 Показвай по:
Коментари по темата
За да се включите по темата, моля влезте в профила си или създайте нов профил сега.
НА ЖИВО
28 зрители
10 с камери
20 зрители
4 с камери
6 зрители
2 с камери
2 зрители
1 с камери
1 зрители
1 с камери
» Всички канали