ай стига спахте
#1 от изтрит потребител
Този коментар е от изтрит потребител.Покажи коментара »
93K 42K
#2 Dariyaa преди 10 месеца - 212.25.63.xxx
отговори
недоспала съм вярно е, имах работа нощес(giggle)
Дария не би чукала никога чужд мъж, но с удоволствие би се наслаждавала да гледа как много мъже агонизират, желаейки я... "Ако познанието произлиза от пустотата на ума, това се нарича просветление на сърцето." Руми
#3 от изтрит потребител
15K 5K
#4 CORRADO_CATANI преди 10 месеца - 89.253.149.xxx
отговори
спи ни са ве кво да правим
THE UNDERTAKER
93K 42K
#5 Dariyaa преди 10 месеца - 212.25.63.xxx
отговори
Радвам се на снега, като се е стиснало да вали, трупа ли трупа.
Дария не би чукала никога чужд мъж, но с удоволствие би се наслаждавала да гледа как много мъже агонизират, желаейки я... "Ако познанието произлиза от пустотата на ума, това се нарича просветление на сърцето." Руми
17K 18K
#6 terry98 преди 10 месеца - 88.87.18.xxx
отговори
Ейй,една жена да каже ,че е имала работа нощес.У мойте нощи се безработица.
93K 42K
#7 Dariyaa преди 10 месеца - 212.25.63.xxx
отговори
Аз си глезя мъжа бе, по всички възможни начини
10K 9K
#8 maimun_ преди 10 месеца - 85.187.252.xxx
отговори
Ся видях, че и аз съм от аборигените на стената
Не му вървеше с жените. Девствеността си загуби на 30. При втория брак........................................................ Търся си момиче, което обича да прави орален секс.Цел на запознанството:чат,приятелство и размяна на снимки. Самосексуален съм!
#9 от изтрит потребител
10K 9K
#10 maimun_ преди 10 месеца - 85.187.252.xxx
отговори
В отговор на #7 (Dariyaa)
виж коментара
Завиждам му ... малко
Не му вървеше с жените. Девствеността си загуби на 30. При втория брак........................................................ Търся си момиче, което обича да прави орален секс.Цел на запознанството:чат,приятелство и размяна на снимки. Самосексуален съм!

12 3 4 5 ... 29 Показвай по:
Коментари по темата
За да се включите по темата, моля влезте в профила си или създайте нов профил сега.