"Игрите на Глада" - Конспект за Напреднали
25K 17K
#1 mimski__ преди седмица - '178.169.213.xxx
отговори
'!
Написаното по-долу Важи в едни 99% от всички форумчета, които съм посещавала и изследвала !

"Игрите на Глада " е Мое Определение за Филмови Ленти и сюжети, които се развиват в Нет-

Пространството и наблюденията ми спрямо Катализаторите, които ги Движат . Информирам Ви, за

да не се чудите, откъде пристигна това Заглавие .

Защо съм го озаглавила така ли ?

Нет-пространството е Спасителния Пояс за много Същности, чиято вътрешна проблематика по

някакъв начин не може да намери синхрон и решение в

реален Обмен и извозва Същността във виртуалният, където да се търси надеждна реализация

на щекотливите "бодли" - дефицити, нужди, потребности.

В този ред на мисли, Асоциацията ми избра "прожекцията " да се нарича - ИГРИТЕ НА ГЛАДА.

Сюжетите обичайно са стандартни - Неудовлетворение в личен план, в комплект със социална

Несъвместимост и прашасали от непотребност и скъсани дати - Нужди, Надежди, Копнежи и цели ,мечти.

Не Претендирайте за Дълбок Поглед, ако не можете да РЕГИСТРИРАТЕ Елементарни "позиции" !

Форумите са благоприятна почва за реализация на всички онези "фактори ", които пречат за

раждането на Реален Комфорт !

Обичайните предпоставки за началото на 'филма" са елементарни и очевидни за който има очи да ги прозре .

- Липса на Внимание, което само по себе си дефинира разумен Мотив да се търси реализация в матрицата .

Ползва се обичайно от скучаещи и отегчени домакини, смазани от нерадостно Битие, изтрило усмивките и нежността им.

Там някъде между хладилника, тавите, печката, децата и посредственото сиво ежедневие те полазват във виртуала да почувстват

социалната 'разходка" и да приберат бленуваното внимание, което им липсва у дома .

- Егоцентризъм и Нарцисизъм !

Тези два негатива значително Ограничават социалните контакти, поради което се търси "Изход "

отново в матричните коридори.

Къде в реала ще се правиш на Батман, без да си получиш торбата с шамарите, а и в Бонус

некви лайкове от примитиви, сходни на теб самия ?!?

Незадоволени Сексуални Нужди !

Също срещан сюжет и сериал. Нещастието да съществуваш във несвършена Връзка, оковала те

и притиснала естественият ти нагон си е доста

строен Мотив да печаташ в Игрите на Глада !

'Психична Мастурбация" ! Масажираш си Егото, Интимните Фантазии, Фетиши .. Екстра !

Създаваш си "филм и приказка ", където Принца можеш да си го избереш сам/а и започва един

сериаааааал .. Не ви е нужно ТВ и бледите ленти там !

- Пореден "ТОТО ШАНС" !

Тези па са в най-неизгодна позиция .. Не за друго, ами защото не знаят за по-горните сюжети и

вкарват Вяра и Надежда, че Избраницата и Избраника

са техният пореден шанс в измъченият им живот ..

Е да, ама НЕ !

Актьорите не са Тук да се занимават с вашите Неудачи и да излизат от филма си !!!

Те си играят във филма за да се Нахранят и Утолят за каквото са дошли .

После - ХИКСА и си лягат до "реалната съдба " !

Така, записахте ли си Конспекта и Програмата ??!

Като имате желание да изглеждате Различно от "сценариите " - Направете Усилия да си

Обяздите Реакциите - Първичните !

Защото от всяка изява и игра Блика реалното Битие, озарява се Мотивът и По-Прозорливите

Стрелят Именно Там !

МЕЛОДИЯТА И РЕАКЦИИТЕ ГОВОРЯТ САМИ ПО СЕБЕ СИ !

Няма как Различните Пози да не събудят Въпроси за Откровеност, при наличието на 'Конфликт на интереси" !

Честата смяна на настроенията, влизането от роля в роля, режима на Първичните реакции,

манталитета, модела на поведение и изборът на Реакция и Отговор са Доста Красноречиви ..

подават Сигнал за неприятен Ответ .

Толкова за Филмите и Игрите на глада !

Несъвършенството на човешките Сетива определя тези 'казуси' за недостойни и неадекватни,

принизява ги и ги критикува .

За мен са нещо нормално и аз ги наблюдавам безпристрастно, защото знам, че когато се

включи Програмата - Самосъхранение, Търси Подходящо решение за Психичният / Духовен

Проблем .

Създавам Толерантна Представа в картина от по-Висок етаж .

Не може да се съди някой заради това, че не е успял да ползва реалните си избори за да се

Пренесе в Хармония и Личен разкош .

Филмите носят реализация на някои дефицити и катализират някои вътрешни процеси ,

създават ролева игра, която помага на Съзнанието

да Потуши или превърже въпросните "рани' ..

Много често срещани са и Същности с "Изнасилени Съзнания" ... Подчертавам -ИЗНАСИЛЕНИ

СЪЗНАНИЯ !

"Изнасилено Съзнание " е Термин, с който определям Същности, неуспели да се справят с

Дълбок Душевен Конфликт и са преминали

Безнадеждно в света на "сенките", където тъпчат лозунги, коренно различни от собствената им

"парадигма" .

Често срещано Явление също.

..................................................................

Водете си записки, няма да се повтарям.

Навсякъде безработни, фрустрирани Пумпали се опитват да ми напечатат удобно за тях Примитивно Битие, което естествено ме отегчава.

За мен не е проблем да кача Примитивите на Мъжко Магаре, проблема е, че няма Кауза ,за която да го направя !

Да Обслужвам психичната проблематика на гамени, имбецили и дебили не ми е приоритет във

виртуалната матрица !

Лека Нощ и спокойни сънища на онези, които очакваха приказката за "Лека Нощ ".

Лека нощ и на малкото останали, за които ми е тъжно в този форум ..

Прегръдка за всички онези, които Ухаеха привлекателно в тази среда, но вече е под достойнството да пишат и само разгръщат понякога страниците ... уморено ...

В Живота има :

Неща, които Мога да Променя, но не Искам !

Неща, които Искам да Променя, но не Мога !

Неща, които Променям - Без да Искам !

Присъствието ми в Гепи обходи през годините и 3-те "линии" .

Струваше ми много компромиси и Време !

Не Съжалявам .. Това, за което Съжалявам са "Неща, Които Променям, без да Искам " !

.................................

Тази тема я Посвещавам на един Мъж, който Открих Тук и който Завинаги ще Остане в Душата ми !

http://www.youtube.com...

Последна промяна на поста преди седмица
Войн на Светлината ! Кристално Съзнание ! Любовта е Всичко ! http://www.youtube.com/watch?v=_kKLR7Llujg&list=PLs_Ajb8HPebWH6p900UQkmjE11faOW2A_&index=3
70K 20K
#2 miralub преди седмица - 130.204.195.xxx
отговори
Шсъ търкаш ли....по-кратко требеше да го напишеш?
Със здраве.
If you have a problem with me, please write it nicely on a piece of paper, carefully fold it up, and shove it up your ass. Ако хванеш мъж за топките, сърцето и акъла му ще те последват.
1K 1K
#3 shortcut1 преди седмица - '178.169.214.xxx
отговори
'''''
В отговор на #1 (mimski__)
виж коментара
Хората се хранят с "физическа" храна или поне така смятат, но тя всъщност е холографска храна, която представлява само декодирана вибрационна информация. "Добрата" храна е вибрационна информация, която е в синхрон с енергийното поле на човешкото тяло, а "лошата" храна го деформира.'нисковибрационната човешка енергия, която резонира в честотния обхват, генерирана от страх, омраза, стрес, депресия, тревога и т.н.Задавали ли сте си някога въпроса защо човечеството произвежда денонощно такива емоции? http://www.youtube.com...

ako te gepna dankite 6ti cepna
715 430
#4 Ikigai преди седмица - 89.25.103.xxx
отговори
"Игрите на глада" е твое заглавие точно толкова,колкото аз съм мис Свят!
След първото изречение за пореден път ме изгуби като публика,която ще прочете поредния ти изблик на словоблудство и плагиатство,съшито с бели конци.
"Хората те оценяват най-пълно, когато положат цветя на гроба."
20K 18K
#5 arabia преди седмица - 95.87.58.xxx
отговори
http://peugeotclub.info/forum/index.php "ПЕшко зяпа небето през прозореца, Димитринка ака. 127 души харесват това." The power of Facebook! :ibree:
384 304
#6 fearfactory преди седмица - 85.187.44.xxx
отговори
таа мимски е напрао за 4-ти км.
1K 830
#7 _PLAGUE_ преди седмица - 37.6.243.xxx
отговори
много точно е всичко написано само процентите не са точни не 99% а 100% Незнам от кога си в този сайт ,но просто да ти кажа че това варира не само тук,не само във форума и изобщо в сайта,а на всякъде където има приложения за общуване на голяма група хора.Аз също си мислех че под определени признаци които си изброила на дали ги принасят и в реалния живот ,но уви един дол дренки са .Само и единствено това което писа за батман не се пренася в реала 100%
За съжаление било е преди така ,сега е така и за в бъдеще ще бъде пак така.
Ако е невъзможно искам да го преживея... Ако е грешно искам да го изживея... Ако е трудно ще успея!!! Уважавам,който трябва! Прощавам,на когото реша! Обичам,който го заслужава!!!
2K 1K
#8 lunazemia преди седмица - 85.118.81.xxx
отговори
Форумчета
Тази дума изпъква в началото на писанията на тази болест подчертаваща комплекс за превъзходство на авторката и естествено нататък не съм чел.
Мъж на 50 години от Сф. , търси РАЗвръзка с жени.
17K 4K
#9 kaloqne преди седмица - 85.118.74.xxx
отговори
В отговор на #1 (mimski__)
виж коментара
Абсолютно вярно и точно написано Миме

За съжаление най-убавите чатърки мирълуб и котето не са могли да го осмислят напълно, въпреки че винаги претендират да са най-най
Говорите зад гърба ми ? Значи аз съм отгоре, а вие от отдолу !!! Обсъждате моя живот ? Значи, той е по интересен от вашия!!! Опитвате се да ми намерите недостатъци? Значи завиждате и не смеете да видите своите.
1K 1K
#10 shortcut1 преди седмица - '178.169.214.xxx
отговори
'
В отговор на #8 (lunazemia)
виж коментара
affftorkata e samo fizi4eski nositel na su6tnosttahttp://www.youtube.com/watch?v=55t_uB231Mc'

ako te gepna dankite 6ti cepna

Коментари по темата
За да се включите по темата, моля влезте в профила си или създайте нов профил сега.
НА ЖИВО
74 зрители
42 с камери
14 зрители
5 с камери
10 зрители
7 с камери
8 зрители
5 с камери
6 зрители
0 с камери
» Всички канали