"Игрите на Глада" - Конспект за Напреднали
25K 17K
#1 mimski__ преди месец - '178.169.213.xxx
отговори
'!
Написаното по-долу Важи в едни 99% от всички форумчета, които съм посещавала и изследвала !

"Игрите на Глада " е Мое Определение за Филмови Ленти и сюжети, които се развиват в Нет-

Пространството и наблюденията ми спрямо Катализаторите, които ги Движат . Информирам Ви, за

да не се чудите, откъде пристигна това Заглавие .

Защо съм го озаглавила така ли ?

Нет-пространството е Спасителния Пояс за много Същности, чиято вътрешна проблематика по

някакъв начин не може да намери синхрон и решение в

реален Обмен и извозва Същността във виртуалният, където да се търси надеждна реализация

на щекотливите "бодли" - дефицити, нужди, потребности.

В този ред на мисли, Асоциацията ми избра "прожекцията " да се нарича - ИГРИТЕ НА ГЛАДА.

Сюжетите обичайно са стандартни - Неудовлетворение в личен план, в комплект със социална

Несъвместимост и прашасали от непотребност и скъсани дати - Нужди, Надежди, Копнежи и цели ,мечти.

Не Претендирайте за Дълбок Поглед, ако не можете да РЕГИСТРИРАТЕ Елементарни "позиции" !

Форумите са благоприятна почва за реализация на всички онези "фактори ", които пречат за

раждането на Реален Комфорт !

Обичайните предпоставки за началото на 'филма" са елементарни и очевидни за който има очи да ги прозре .

- Липса на Внимание, което само по себе си дефинира разумен Мотив да се търси реализация в матрицата .

Ползва се обичайно от скучаещи и отегчени домакини, смазани от нерадостно Битие, изтрило усмивките и нежността им.

Там някъде между хладилника, тавите, печката, децата и посредственото сиво ежедневие те полазват във виртуала да почувстват

социалната 'разходка" и да приберат бленуваното внимание, което им липсва у дома .

- Егоцентризъм и Нарцисизъм !

Тези два негатива значително Ограничават социалните контакти, поради което се търси "Изход "

отново в матричните коридори.

Къде в реала ще се правиш на Батман, без да си получиш торбата с шамарите, а и в Бонус

некви лайкове от примитиви, сходни на теб самия ?!?

Незадоволени Сексуални Нужди !

Също срещан сюжет и сериал. Нещастието да съществуваш във несвършена Връзка, оковала те

и притиснала естественият ти нагон си е доста

строен Мотив да печаташ в Игрите на Глада !

'Психична Мастурбация" ! Масажираш си Егото, Интимните Фантазии, Фетиши .. Екстра !

Създаваш си "филм и приказка ", където Принца можеш да си го избереш сам/а и започва един

сериаааааал .. Не ви е нужно ТВ и бледите ленти там !

- Пореден "ТОТО ШАНС" !

Тези па са в най-неизгодна позиция .. Не за друго, ами защото не знаят за по-горните сюжети и

вкарват Вяра и Надежда, че Избраницата и Избраника

са техният пореден шанс в измъченият им живот ..

Е да, ама НЕ !

Актьорите не са Тук да се занимават с вашите Неудачи и да излизат от филма си !!!

Те си играят във филма за да се Нахранят и Утолят за каквото са дошли .

После - ХИКСА и си лягат до "реалната съдба " !

Така, записахте ли си Конспекта и Програмата ??!

Като имате желание да изглеждате Различно от "сценариите " - Направете Усилия да си

Обяздите Реакциите - Първичните !

Защото от всяка изява и игра Блика реалното Битие, озарява се Мотивът и По-Прозорливите

Стрелят Именно Там !

МЕЛОДИЯТА И РЕАКЦИИТЕ ГОВОРЯТ САМИ ПО СЕБЕ СИ !

Няма как Различните Пози да не събудят Въпроси за Откровеност, при наличието на 'Конфликт на интереси" !

Честата смяна на настроенията, влизането от роля в роля, режима на Първичните реакции,

манталитета, модела на поведение и изборът на Реакция и Отговор са Доста Красноречиви ..

подават Сигнал за неприятен Ответ .

Толкова за Филмите и Игрите на глада !

Несъвършенството на човешките Сетива определя тези 'казуси' за недостойни и неадекватни,

принизява ги и ги критикува .

За мен са нещо нормално и аз ги наблюдавам безпристрастно, защото знам, че когато се

включи Програмата - Самосъхранение, Търси Подходящо решение за Психичният / Духовен

Проблем .

Създавам Толерантна Представа в картина от по-Висок етаж .

Не може да се съди някой заради това, че не е успял да ползва реалните си избори за да се

Пренесе в Хармония и Личен разкош .

Филмите носят реализация на някои дефицити и катализират някои вътрешни процеси ,

създават ролева игра, която помага на Съзнанието

да Потуши или превърже въпросните "рани' ..

Много често срещани са и Същности с "Изнасилени Съзнания" ... Подчертавам -ИЗНАСИЛЕНИ

СЪЗНАНИЯ !

"Изнасилено Съзнание " е Термин, с който определям Същности, неуспели да се справят с

Дълбок Душевен Конфликт и са преминали

Безнадеждно в света на "сенките", където тъпчат лозунги, коренно различни от собствената им

"парадигма" .

Често срещано Явление също.

..................................................................

Водете си записки, няма да се повтарям.

Навсякъде безработни, фрустрирани Пумпали се опитват да ми напечатат удобно за тях Примитивно Битие, което естествено ме отегчава.

За мен не е проблем да кача Примитивите на Мъжко Магаре, проблема е, че няма Кауза ,за която да го направя !

Да Обслужвам психичната проблематика на гамени, имбецили и дебили не ми е приоритет във

виртуалната матрица !

Лека Нощ и спокойни сънища на онези, които очакваха приказката за "Лека Нощ ".

Лека нощ и на малкото останали, за които ми е тъжно в този форум ..

Прегръдка за всички онези, които Ухаеха привлекателно в тази среда, но вече е под достойнството да пишат и само разгръщат понякога страниците ... уморено ...

В Живота има :

Неща, които Мога да Променя, но не Искам !

Неща, които Искам да Променя, но не Мога !

Неща, които Променям - Без да Искам !

Присъствието ми в Гепи обходи през годините и 3-те "линии" .

Струваше ми много компромиси и Време !

Не Съжалявам .. Това, за което Съжалявам са "Неща, Които Променям, без да Искам " !

.................................

Тази тема я Посвещавам на един Мъж, който Открих Тук и който Завинаги ще Остане в Душата ми !

http://www.youtube.com...

Последна промяна на поста преди 1 месец
Войн на Светлината ! Кристално Съзнание ! Любовта е Всичко ! http://www.youtube.com/watch?v=_kKLR7Llujg&list=PLs_Ajb8HPebWH6p900UQkmjE11faOW2A_&index=3
76K 21K
#2 miralub преди месец - 130.204.195.xxx
отговори
Шсъ търкаш ли....по-кратко требеше да го напишеш?
Със здраве.
If you have a problem with me, please write it nicely on a piece of paper, carefully fold it up, and shove it up your ass. Моля ви...не ми говорете толкова бързо, че не може да ми мине през оная работа всичко, което казвате.
2K 1K
#3 shortcut1 преди месец - '178.169.214.xxx
отговори
'''''
В отговор на #1 (mimski__)
виж коментара
Хората се хранят с "физическа" храна или поне така смятат, но тя всъщност е холографска храна, която представлява само декодирана вибрационна информация. "Добрата" храна е вибрационна информация, която е в синхрон с енергийното поле на човешкото тяло, а "лошата" храна го деформира.'нисковибрационната човешка енергия, която резонира в честотния обхват, генерирана от страх, омраза, стрес, депресия, тревога и т.н.Задавали ли сте си някога въпроса защо човечеството произвежда денонощно такива емоции? http://www.youtube.com...

ako te gepna dankite 6ti cepna
1K 849
#4 Ikigai преди месец - 89.25.103.xxx
отговори
"Игрите на глада" е твое заглавие точно толкова,колкото аз съм мис Свят!
След първото изречение за пореден път ме изгуби като публика,която ще прочете поредния ти изблик на словоблудство и плагиатство,съшито с бели конци.
Мизантроп
21K 19K
#5 arabia преди месец - 95.87.58.xxx
отговори
http://peugeotclub.info/forum/index.php "ПЕшко зяпа небето през прозореца, Димитринка ака. 127 души харесват това." The power of Facebook! :ibree:
403 463
#6 fearfactory преди месец - 85.187.44.xxx
отговори
таа мимски е напрао за 4-ти км.
1K 851
#7 _PLAGUE_ преди месец - 37.6.243.xxx
отговори
много точно е всичко написано само процентите не са точни не 99% а 100% Незнам от кога си в този сайт ,но просто да ти кажа че това варира не само тук,не само във форума и изобщо в сайта,а на всякъде където има приложения за общуване на голяма група хора.Аз също си мислех че под определени признаци които си изброила на дали ги принасят и в реалния живот ,но уви един дол дренки са .Само и единствено това което писа за батман не се пренася в реала 100%
За съжаление било е преди така ,сега е така и за в бъдеще ще бъде пак така.
Ако е невъзможно искам да го преживея... Ако е грешно искам да го изживея... Ако е трудно ще успея!!! Уважавам,който трябва! Прощавам,на когото реша! Обичам,който го заслужава!!!
2K 1K
#8 lunazemia преди месец - 85.118.81.xxx
отговори
Форумчета
Тази дума изпъква в началото на писанията на тази болест подчертаваща комплекс за превъзходство на авторката и естествено нататък не съм чел.
Галопът към прогресиращ лукс накърнява трайно законите на природата .
18K 4K
#9 kaloqne преди месец - 85.118.74.xxx
отговори
В отговор на #1 (mimski__)
виж коментара
Абсолютно вярно и точно написано Миме

За съжаление най-убавите чатърки мирълуб и котето не са могли да го осмислят напълно, въпреки че винаги претендират да са най-най
Истинската жена, не се предлага на всеки. Тя е семпла и ненатрапчива. Мина му времето, когато курвите бяха на мода, сега те са само за задоволяване на нагона на мишоците, които не могат да си хванат свястна любовница.
2K 1K
#10 shortcut1 преди месец - '178.169.214.xxx
отговори
'
В отговор на #8 (lunazemia)
виж коментара
affftorkata e samo fizi4eski nositel na su6tnosttahttp://www.youtube.com/watch?v=55t_uB231Mc'

ako te gepna dankite 6ti cepna

Коментари по темата
За да се включите по темата, моля влезте в профила си или създайте нов профил сега.
НА ЖИВО
39 зрители
9 с камери
12 зрители
7 с камери
8 зрители
6 с камери
5 зрители
3 с камери
2 зрители
1 с камери
» Всички канали