Разходих се днес в две теми тука
369 971
#471 koleva83 преди седмица - 178.169.136.xxx
отговори
В отговор на #470 (Jokhang_)
виж коментара
Петко е само адаш на Петьо
3K 4K
#472 Jokhang_ преди седмица - 5.53.163.xxx
отговори
В отговор на #471 (koleva83)
виж коментара
верное
май аз съм чел несъсредоточено
ама тъкае
табла фейс гепи ...и човек се разконцентрира
но пък и двамата еднакво тъпи
на везна да ги сложим - напълно у хоризонтално положение ши остани
По земята има толкова много идиоти , а толкова малко патрони ..
369 971
#473 koleva83 преди седмица - 178.169.136.xxx
отговори
В отговор на #472 (Jokhang_)
виж коментара
Сега като се вгледах и аватара на Лионет е още от 2007 г.
През май т.г. ще навърши 10 години...
И все така младее...
Тоя Джиджиф ( Петьо) се скъсваше да си прави женски профили и май само той си вярваше че играе успешно женска роля...А така известния Ламаринен е имало случаи да му трие по половин дузина профили на ден.
3K 4K
#474 Jokhang_ преди седмица - 5.53.163.xxx
отговори
В отговор на #473 (koleva83)
виж коментара
ами..пише сас прекъсвания което ме навежда на мисълта че е чест гост на някое заведение за лечение на лица сас психически одклонениа
По земята има толкова много идиоти , а толкова малко патрони ..
2K 1K
#475 Lorelay_ преди седмица - '85.118.74.xxx
отговори
' баси зачетох темата с току-що направено горещо кафе, ...сега си направих салата и ще си налея едно питие...

извод.....тук, един от профилите се прави на по-дявол и от дявола, а в същност е контингент на заведение за психично болни....В компетенцията ми е да постна негова диагноза...Две години беше далече от форума но едва ли ще му направи някакво впечатление, болестта му е прогресирала толкова,че едва ли има нещо ,което да го спре да пише тук...Можем само да го съжаляваме, ...не му се връзвайте, болестта е нещо много лошо

Сократес, ти не си добре.....съвет(waiвръщай се в хосписа,иначе ще те намерят и нямаш друг избор.....'

Последна промяна на поста преди седмица
има хора,на които искам да подаря глухарче-ей така,без повод...просто да си го духат!
14K 6K
#476 mbudenkin преди седмица - 109.199.247.xxx
отговори
лайномет скоро няма да се появи
Малоумници!
#477 profesora5 преди седмица - 151.237.15.xxx
отговори
преди доста години като я ебах за първи път лионет и като получи оргазъм се беше хванала за кабела и го дръпна и след това нямаше интернет
322 165
#478 svir405 преди 3 дни - 212.5.158.xxx
отговори
призовавам фсички бохчи, слоници, свинки, мечки, хипопотамки и фсякакви други сочни фаунки да се включат в инициативата за издигане визуалното ниво на лубимия ни фором и да минат от кирилица на емотиконица! кака Бонка

1 ...44 45 46 47 48 Показвай по:
Коментари по темата
За да се включите по темата, моля влезте в профила си или създайте нов профил сега.
НА ЖИВО
74 зрители
0 с камери
0 зрители
0 с камери
10 зрители
7 с камери
7 зрители
6 с камери
6 зрители
5 с камери
» Всички канали