няма кой да ми пише в темата
15K 11K
#1 PAUN_ преди 2 седмици - 95.43.53.xxx
отговори
блокирал сам сички тапанари.
Но къде са моите оченца, а? Моите оченца днес красят на пауна красните пера. А перата на пауна украсяват капите на стройните гвардейци. Затова съм сляп.
71K 20K
#2 miralub преди 2 седмици - 130.204.195.xxx
отговори
представи си како Пено......ъъъъ Пауно
If you have a problem with me, please write it nicely on a piece of paper, carefully fold it up, and shove it up your ass. Ако хванеш мъж за топките, сърцето и акъла му ще те последват.
15K 11K
#3 PAUN_ преди 2 седмици - 95.43.53.xxx
отговори
ся ми пишат писма сичките да ги отблокирам, ама аз се правя, че немога да чета.
Но къде са моите оченца, а? Моите оченца днес красят на пауна красните пера. А перата на пауна украсяват капите на стройните гвардейци. Затова съм сляп.
3K 1K
#4 ycMuBka_ преди 2 седмици - 91.139.218.xxx
отговори
На кака птиченцето
Тази тема няма да ... палне
"Ех, хубава усмивка беше тя ..."
15K 11K
#5 PAUN_ преди 2 седмици - 95.43.53.xxx
отговори
не се знае... с тва мойто разбито сърце.
71K 20K
#6 miralub преди 2 седмици - 130.204.195.xxx
отговори
пусни им бе, ква си циция само станал
If you have a problem with me, please write it nicely on a piece of paper, carefully fold it up, and shove it up your ass. Ако хванеш мъж за топките, сърцето и акъла му ще те последват.
15K 11K
#7 PAUN_ преди 2 седмици - 95.43.53.xxx
отговори
милено, верно ако ги блокирам всичките.. ше ми бутнеш ли?

Коментари по темата
За да се включите по темата, моля влезте в профила си или създайте нов профил сега.
НА ЖИВО
20 зрители
8 с камери
18 зрители
0 с камери
4 зрители
3 с камери
2 зрители
0 с камери
1 зрители
1 с камери
» Всички канали