Леля ми...
Показване на съобщенията на drh общо мнения (2)

#1 drh на преди 3 години
отговори
бях на гости на леля ми за няколко дни когато се случи това,мъжат и го нямаше а децата и бяха на бригада в чужбина,понеже бях сам и си нямах компания лелчето ме мъкнеше с нея на всякъде,една вечер се стегна за някакво парти и ме взе с нея,така се беше наконтила все едно е на седемнайсет а не на 37.отидохме вечерта като се оказа че това е женско парти,имаше пиене ядене и падна голям купон всичките нейни приятелки като се напиха започнаха да си разправят коя как обичала да го прави коя изневерявала на мъжа си и така нататак аз ги слушах със зиинала уста и се бях одървил здраво.Късно вечерта приключи всичко и си тръгнахме,леля така се беше натряскала че направо едвам ходеше, носих я почти през цялото време,като се пребрахме аз я сложих на спалнята и взех да я събличам а тя я беше ударила лиготията базикаше се с мен,попита ме дали тя ми харесва а гледката която се откриваше пред мен ме възбуди страшно много тя гола само по прашки и сутиен едни огромни цици ,тя забеляза това и ме хвана за кура, смъкна боксерките и го налапа започна да ми духа много яко.после се ебахме искаше да я чукам във всички дупки за мен това беше страхотно преживяване, а на другия ден нея я болеше всичко и я беше срам да ме погледне

#2 drh на преди 3 години
отговори
Здравейте,тази история се случи преди две седмици мама беше канена на свадба на нейн приятел който май съм виждал няколко пъти да идва в нас и да си ляга с мама но какато и да е.Първо да ви обясна как изглежда и как се държи мама, тя е от тези жени които много се подържат ходи на фитнес на някакви процедури за дупето и т.н. Почти всяка вечер води мъже в къщи и по цяла нощ ги чувам как се ебат и мама кака вика от удоволствие.Но как да не е така с тази дълга руса коса,уникални цици които съвсем наскоро направи/сложи си силикон/ и най-малкото и стегнато дупе което е леко изпъкнало на зад и има татоировка на къшчето.За начина по които се облича винаги подчертава това което има с къси поли и тесни потничета отделно гледах неини записи на диск как се чука зверски и т.н. Аз се увлякох но исках да разберета че мама е от този тип жени които обича да се ебе и да изглежда адски добре. Та сватбата беше вечерна в ресторанта на едно хотелче, през деняа майка ми беше много изнервена защото един от любовниците и отказа да отиде с нея на сватбата и това я вбеси а аз бях с един мои приател в нас с които се готвехме да излизаме но мама не ни оставяше и непрекъснато сменяше дрехите си и ни питаше кака изглежда погелднах Иво той я гледше така имах чувството че всеки момент ще и се нахвърли не го обвинявам аз се бях надървил също зверски -Е момчета така добре ли съм-попита мама която беше с едно бяло потниче с гол груб като зърната на циците и леко прозираха и пъпа и се виждаше и бяла поличка много къса която покривше само дупенцето и. -А да -каза Иво стъписано -Малко си гола да не настинеш -кзах аз -Вие зашто не дойдете с мен да ме топлите -Иво май само това чакаше -Да ти искаш ли-попита ме той -Ми да що не-казах аз Слязахме и си хванахме такси и забелязах как през цялото време шофьора гелдаше мама на огелдалот.Когато стигнахме мама се оказа че се познава с повечето гости едни я целуваха а други я пляскаха по дупето и т.н. Настанихани на една маса кото какви ли не идваха да видят майка ми и я изяждаха с полед .Така леко полеко пихме си и танцувахме, когато забелязах на един от поредните танци на мама с Иво как той си плузна ръката и стисна мама за дупето и след това мама почна да го облизва по вратъ.Аз само чаках да свърши танца като на идване прди да седнат Иво плесна мама по дупето. Поканих мама на следващия танц -Мамо какво правиш Иво ми е приятел -Защо кокво лошо сме направили-беше вече подпинала -Той те пипа по дупето -Да харесва му ти ревнуваш ли -ААААААА- тя плъзна ръката ми върху дупето си и аз инстиктивно го стиснах -Харесва ли ти, знам че отдавна искаш мама и че ме гледаш как се чукам -Не е вярнооо-почнах да заеквам аз -Не ти ли писна да гледаш-и съвсем нежно прокара ръка между чатала ми -Добре признавам си -бях леко смутен -Искаш ли да провериш на рецепцията дали има свободни стаи-тя махна на Иво и той дойде за да я поема за танца. Аз отидах и взех стая платих я и видя че мама и Иво идваха към мен и се целуваха зверски и я беше стиснал за циците. -Е има ли стая -Да мамо да взема ли нещо за пиене -Аз взех- каза Иво Качихме се в стаята пуснахме си музика налихме вино и мама седна между нас -Е кажете сега ще ме чукате или ще ме гледате- и се изхили На Иво толкова и му трябваше той и се нахвърли тя го бутна на зад да се облегне а аз през това време я галех по крачето тя започна да откопчва Иво и един момент бръкна и му извади кура -Уау колко е палав ще го изпапкам-тя го налапа зверски. Аз вече биха стигнал до слаката и путка и вкарах един пръст вътре мама се измя -Нали знаеш че обичам да се чукам вкарай още няколко пръста- вкарах още два пръста и чух това стенание което чувах почти всяка вечер от спалнята и. Тя се надигна от кура на Иво и почна да ме рзкопчава моите панталони -Харесва ли ти на путката ми -Да мамо много е влажна и гладка -Слушай дай да се рзберем тази вечер аз съм вашата курвичка става ли -Бъди по твърд искаш да ти го налапом нали -О да курво лапаи-казах аз.През това време Иво стенеше тя му го беше хванала с ръка и му бише чикия Тя го налапа целия а аз и помогнах като я натиснх по глвичката Иво и дръпна поличката и почна да я лиже по дупето. -Хресвали ти курво-попита той -О да божествено е В това време аз я дръпнах за косата и я сложих на четри крака на пода -Искаш ли Иво да ти го начука бебче-попитах аз и я пляснах по слдкото дупе -Да искам много искам да ме рзпори и да ме налга като лоша курвичка Иво започна да я шляпа по дупето и и го вкара адски губо в същия момент аз я плеснах през лицето и го набутах в устата тя леко извади езика и ми дкосваше и ташаците. По едно време само видях Иво как го извади и почна да пруска дупето и -Е Иво изложи се това ли беше дай нещо ме избърши и пак ми го налапа Иво я избърса аз я хванах и я сложих на канапето отворих и краката -Искаш ли го курво -О да искам -Какво искаш сладурче-попитах аз -Изкам надурвеният ти кур моля те-аз пак и ударих два шамара -О да не спирай да ме удряш и да ме ебеш-аз почнах да я чукам в путката като я бях хванал за косата и от време на време и биех шамари през циците и лицето. -Харесва ли ти еблива курвичко -Да не спирай да ме клтиш копеле -Стани курво и се обърни искам го това ебливо дупе.Дръпнах я за косата и я обърнах хванах я за коста и и го вкарах в ебливото дупе -Харесва ли ти бебе- и я ударих по дупето -О да шибай ме -Къде искаш да свурша курво -Обичаш ли сперма - докато отговори аз вече я бях обърнал и го заврях в устата и.Почнах да се прзня а тя гълташе и се кефеше -О да обичам спермаааа Свърших Иво вече беше запал гол на фотйола Мама отиде да се измие аз опрвих леглото легнах си тя се пухна до мен чусто гола и каза -Хареса ли ти да сум курва -Ти си невроятна -Искаш ли утре да останем в хотела без Иво -Да мамо -Лека нощ и утре няма да съм ти майка -Съласен. СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ

Коментари по темата
За да се включите по темата, моля влезте в профила си или създайте нов профил сега.
НА ЖИВО
43 зрители
16 с камери
19 зрители
8 с камери
6 зрители
4 с камери
5 зрители
3 с камери
3 зрители
0 с камери
» Всички канали